Firmamız

Küçült
Şirketimizin kurucu ortakları; Levent DİRİK ve Cüneyt ÇALIŞKANELLİ’nin 35 yılı aşan yedek parça tecrübesi ile başlamak istiyoruz tanıtımımıza.

Sektörde 1997 yılından beri var olan JOKER Otomotiv; siz ayrıcalıklı müşterilerine, en uygun fiyata, yeterli ve garantili bakım onarım hizmeti vermektedir.

Yeni bir anlayış ve düzenleme ile Opel ve Chevrolet markalarında edindiğimiz, engin tecrübelerimizi diğer marka araçlarınızda da sürdürme gayreti içerisine girmiş olduğumuzu müjdeleriz.

Markalarda kullanılan orijinal yedek parçaların yanı sıra, kalitesinden emin olduğumuz, eş değer marka, yedek parçalara da, garanti vererek, sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

Yaptığımız tüm onarımlarda, parça - işçilik ayırmaksızın 1 yıl garanti vermekteyiz.
Atölyemiz, yaklaşık 2000 metrekare alanda, İzmir’in ulaşımı kolay ve merkezi yerlerinden Bornova üniversite caddesi (ağaçlı yol) başında bulunan, stadyum metro durağı altındadır.

Toplu taşıma sistemi ile atölyemize ulaşmak oldukça rahat ve kolaydır.
Mekanik atölyemizde günlük 35 araç, hasar bölümümüzde aylık 40 araç kapasitesi ile çalışabilmekteyiz.

Anadolu sigorta, Axa Sigorta, Sompo japan sigorta, Allianz Sigorta, Liberty Sigorta,  Genel Sigorta, Yapıkredi Sigorta ile anlaşmalı servis birlikteliğimiz sürmektedir.
Rakiplerimize oranla oldukça uygun fiyatlarımız, kaliteli ustalığımız ve tek seferde çözüme ulaşma prensibimiz, bizi tercih etmeniz için yeterli nedenlerdir.  

İşimizde sorumluluğumuzun farkındayız.